Size bir telefon kadar yakınız
0535 969 8137 - 0544 364 4644
Dil Seçin
tr

Kurumsal

Sektörün önde gelen firmalarından olan Zade Turizm, 1985 yılından beri gelen tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz sonucunda 2007 yılında Bursa’da kurulmuştur. Zade Turizm genel müdürü Orhan Baltacı 26 yıl kutsal topraklarda hac, umre, koordinatörlük, bağlantılar ve çeşitli turlar yaparak deneyim kazandıktan sonra merkezi Bursa Osmangazi, şubesi Orhangazi‘de kurulduktan sonra 2017 yılında İstanbul Pendik‘te bulunan şubemizi açtık. Onlarca çalışanlarımız ile birlikte her yıl binlerce misafirimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Zade Turizm olarak bizler eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü kadromuzla ilkeli ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş olarak hac ve umre vazifelerinizi gönül huzuruyla yapmanızı önemsiyor ve güvenli bir seyahat için tüm imkanlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Dünyanın her yerine uçak biletleri ve vize işlemleri, tatil ve tur organizasyonlarında en iyi hizmeti verebilmek için verdiğimiz hizmeti yıllar boyu sürdürecek dostlukların ilk adımını atabilmek ümidi ve gayreti içerisindeyiz.

Sizleri en iyi ve en doğru olan adrese Zade Turizm’e bekliyoruz.